• Sandra

    Zaufaj naszemu doświadczeniu

    Nasza misja to profesjonalna obsługa księgowo - podatkowa oraz kadrowo płacowa. W naszej współpracy stawiamy na rzetelność i partnerstwo.

Obsługa podmiotów zagranicznych

Więcej

Obsługa podmiotów krajowych

Więcej

Prowadzenie spraw podatkowo-księgowych

Więcej

Obsługa kadr i płac

Więcej


Działamy na rynku
od 2002 roku

Właścicielka biura rachunkowego Aleksandra Włudarczyk posiada szerokie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe. Uzyskała certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów RP, zdając egzamin przed komisją państwową.

Nasza misja i wartości

Nasza misja to profesjonalna obsługa księgowo - podatkowa oraz kadrowo-płacowa.
W naszej współpracy stawiamy na rzetelność i partnerstwo.

Aleksandra Włudarczyk

Właścicielka biura Sandra

Działamy na rynku od 2002 roku

Profesjonalne usługi podatkowe i rachunkowość

Prowadzenie ksiąg rachunkowych (księgi handlowe)

Więcej...

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Więcej...

Prowadzenie ewidencji zryczałtowanego podatku

Więcej...

Rozliczenia podatku dochodowego osób prawnych i od osób fizycznych

Więcej...

Rozliczenia z tytułu podatku zryczałtowanego

Więcej...

Rozliczenia z tytułu podatku od towarów i usług VAT

Więcej...

Sporządzenie dokumentacji ZUS

Więcej...

Obsługa kadrowo-płacowa

Więcej...

Inne usługi z zakresu podatkowego i rachunkowości

Więcej...

Zostaw swoje dane,
a na pewno oddzwonimy

Jeśli chcesz porozmawiać na temat współpracy zapraszamy do kontaktu lub pozostawienia swoich danych. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Sprawdź opienie naszych klientów

Zaufali naszemu doświadczeniu

SMALTOCHIMICA POLSKA SP. Z O.O.Mirosław Szupłat

Współpracujemy z Biurem Rachunkowym SANDRA od rozpoczęcia działalności gospodarczej czyli ponad 10 lat. Od tego czasu Biuro świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości i rachunkowości. Wszelkie prace wykonywane są z dużym zaangażowaniem i terminowo. Biuro cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Z pełnym przekonaniem mogę rekomendować.

FHUP TRANS – MATMarcin Błaszczyk

Niniejszym pragnę wyrazić moje zadowolenie z wieloletniej współpracy z Biurem Usług Podatkowych i Rachunkowości „SANDRA” Aleksandra Włudarczyk.

Powierzenie prowadzenia pełnej obsługi podatkowo-księgowej jak również kadrowej Pani Aleksandrze Włudarczyk, uważam za jedną z najtrafniejszych decyzji biznesowych, jaką podjąłem na początku prowadzenia mojej działalności gospodarczej.

Pani Aleksandra Włudarczyk jest osobą kompetentną, rzetelną i odpowiedzialną. Posiada fachową wiedzę, którą cały czas „aktualizuje” oraz wszystkie cechy, jakimi powinna charakteryzować się osoba odpowiedzialna za sprawy księgowe. Według swojego klucza dobiera pracowników, którzy również odznaczają się sumiennością, otwartością oraz zaangażowaniem we współpracy z klientem.

Jestem przekonany, że moje sprawy księgowe i kadrowe prowadzone są fachowo i terminowo. Dwunastoletnia współpraca pozwala mi z pełną odpowiedzialnością polecić Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości „SANDRA” Aleksandra Włudarczyk jako pewnego partnera w biznesie.

SYSTEM CeramicsSzczepanik Tomasz

Niniejszym listem udzielam moich referencji firmie Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra Aleksandra Włudarczyk z siedzibą w 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Sosnowa 95.

Z usług Biura Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra Aleksandra Włudarczyk, w zakresie księgowym pełnym, kadrowym oraz doradztwa podatkowego korzystam od 2003 roku.

Rzetelność, wysoki poziom fachowości, indywidualne podejście, bezproblemowa komunikacja oraz młody zespół pracowników, to tylko niektóre z atutów pozwalających zarekomendować wyżej wspomnianą obsługę tej właśnie firmie.

Dodatkowym, niezbywalnym atrybutem jest szybka, prawie natychmiastowa pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych jak i kadrowych związanych z prowadzeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza dotychczasowa współpraca zawsze przebiegała w atmosferze wzajemnego zaufania, a profesjonalne i partnerskie podejście kadry, w szczególności osób zarządzających, pozwala na polecenie innym przedsiębiorcom Biura Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra Aleksandra Włudarczyk jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

ALPINAArkadiusz Konewka

Polecam Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości "Sandra" - Aleksandra Włudarczyk. Jestem zadowolony z profesionalnej usługi zarówno księgowej, płacowej jak i kadrowej. Ponadto korzystam z porad aktualnego prawa administracyjnego i prawa finansowego. Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości "Sandra" wyróżnie się solidnością, trminowością i co najważniejsze: rzetelnością i dużą wiedzą zawodową.

Nie jest tanio, jendak jeszcze nigdy nie byłem zawiedziony usługami tego biura rachunkwoego.

To księgowość prowadzona na najwyższym poziomie.

GOŹDZIK Sp. z o. o.Katarzyna Lewkowska

Pragnę poinformować, że prowadzimy wieloletnią współpracę w zakresie prowadzenia księgowości oraz kadr i płac z Biurem Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Sosnowej 95.

Opierając się na naszych dotychczasowych doświadczeniach oceniamy, że nasza współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze, a świadczone usługi są wykonywane rzetelnie, fachowo i terminowo.

Rekomendujemy Biuro Rachunkowe Sandra innym firmom, które chcą powierzyć swoją księgowość profesjonalistom. Jak najbardziej polecam Biuro Sandra jako partnera godnego zaufania.

BIG-STALSławomir Bigos

Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra ul. Sosnowa 95 97-200 Tomaszów Mazowiecki specjalizuje się w usługach księgowo-kadrowych. Podczas naszej współpracy, pracownicy firmy wykazują się dużym profesjonalizmem, wiedzą i solidnością bazującą na doświadczeniach, terminowością oraz wysoką jakością pracy. Wszystko to zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.

Realizacja zleceń przebiega zawsze bez zarzutów, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dużą zaletą firmy jest także bardzo dobry kontakt, zaangażowanie osobiste pracowników oraz duża pomoc na każdym etapie naszej współpracy.

Nasza współpraca trwa od kilku lat i z przyjemnością polecam usługi Biura Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra. Wysoka jakość, profesjonalizm oraz rzetelność usług to niewątpliwe atuty tej firmy.

Deko smakuCezary Dębiec

Jako właściciel Firmy Deko Smaku Cezary Dębiec pragnę zarekomendować usługi Biura Usług Podatkowych i Rachunkowości „SANDRA” Aleksandra Włudarczyk. Współpracujemy razem już kolejny rok i po tym czasie mogę stwierdzić, że firma cechuje się profesjonalizmem, rzetelnością, systematycznością, dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Ze względu na doświadczenie oraz wykwalifikowany personel z pełną świadomością mogę polecić Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości „SANDRA” jako partnera godnego zaufania oraz wsparcia z zakresu podatków czy rachunkowości.

Solid Solar Sp. z o. o.Łukasz Marcjanik

Biurem Usług Podatkowych i Rachunkowych SANDRA Aleksandry Włudarczyk współpracujemy od momentu rozpoczęcia działalności gospodarczej. Od tego czasu Biuro świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości i kadr. Wszelkie prace wykonywane są terminowo i z dużym zaangażowaniem. Biuro SANDRA cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy.

Compra recykling Sp. z o. o.Cezary Grałek

Z biurem rachunkowym "Sandra" związaliśmy się w roku 2016. Po tych kilku latach wspólnej pracy możemy bez żadnych wątpliwości powiedzieć, że współpraca z nimi to przyjemność.

Polecamy to biuro księgowe wszystkim, którzy poszukują wiedzy, wsparcia i doświadczenia oraz obsługi na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do klienta i fachowa pomoc na czas.

Rekomendujemy powierzenie swoich spraw księgowych tej firmie.

Mesgo PolskaCesare Finazzi

We are more than happy to recommend the services of Biuro Usiug Podatkowych i Rachunkowoéci Sandra Aleksandra Włudarczyk to any Polish or foreign company having their business operations in Poland.

We met Mrs. Aleksandra Wludarczyk at a difficult moment for our Company when our previous accountant terminated her contract. To our delight Aleksandra agreed to start cooperating with us and for over 10 years we have been able to sleep peacefully as our books are kept in a fair and honest manner.

Mrs. Wtudarczyk is a professional who is always well prepared for every meeting we hold. With her perfect organizational skills she can easily manage her team of over 20 workers who are at our service, whatever little or big problem we turn to them with.

They always work in accordance with the accounting rules and regulations in force. They keep us informed on any changes in law so that we could respond and comply with. Any of our miscalculations or errors are quickly corrected and the cooperation goes on smoothly.

For the last three years Sandra Accounting Office has been supporting our international partners in terms of applying accounting rules and standards for transactions in accordance with the Polish law. Locally, we are advised on the network of notaries, lawyers, service providers and any other business we need.

Biuro Ustug Podatkowych i Rachunkowoéci Sandra Aleksandra Wtudarczyk is more than a provider of accounting services, they are a great partner to an entrepreneur like ourselves and we do appreciate their efforts and hard work of quality and integrity.

Unigasket Polska sp. z o. o.Alessandro Brambilla

Współpracujemy z biurem SANDRA od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Właściciele: Pani Aleksandra i Pan Dariusz są bardzo profesjonalni, kompetentni i mają odpowiednie podejście do klienta oparte na życzliwości, przyjazności i profesjonalnym przygotowaniu.

Zespół pracowników biura, który ich wspiera, jest również przyjazny i zawsze dobrze przygotowany i pomocny.

W całym okresie naszej współpracy zawsze skutecznie spełniali i nadal spełniają nasze oczekiwania.

Doceniamy również elastyczność, szybkość reagowania i znajdowania odpowiednich rozwiązań na każdy problem.

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością polecamy każdemu biuro SANDRA!

AtutAndrzej Rutkowski

Współpracę z Biurem Usług Podatkowych i Rachunkowości „SANDRA” rozpoczęliśmy wiele lat temu powierzając ważne dla nas sprawy w „dobre ręce", ręce fachowców, specjalistów, profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Na przestrzeni lat przekazywaliśmy prowadzenie spraw księgowych, podatkowych oraz kadrowopłacowych spotykając się z kompetentną obsługą zaangażowaniem oraz przyjazną atmosferą. Podstawą jednak jest wiedza i doświadczenie kadry, które daje nam pewność, że nasze sprawy są prawidłowo prowadzone.

Obecnie, w czasach ciągle zmieniających się przepisów prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej niezwykle ważne jest, aby mieć możliwość współpracy z rzetelnym biurem rachunkowym, którego kadra współdziałając ze sobą w sposób całościowy ijednocześnie indwidualny podchodzi do spraw klienta. Z całym przekonaniem możemy potwierdzić, że takim właśnie jest Biuro „SANDRA", które darzymy pełnym zaufaniem opartym na pannerskich relacjach.

CHAMBRELAN sp. z o.o. Frederic Couppey

We decided to choose Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra Aleksandra Włudarczyk at the very beginning of our business activity in Poland. Since that moment our cooperation has been running smooth and we can feel very professional approach and support regarding the whole set of accounting activities provided by them.

According to our actual experience we can highly recommend Biuro Usług Podatkowych i Rachunkowości Sandra as the credible and reliable partner properly supporting abroad business within the scope of all accounting related services.